Велоаксесуари

Велоаксесуари – рукавички, шкарпетки, бахіли. Ви скажете: навіщо це все потрібно, можна ж обійтись без всього цього. Наша відповідь – так, обійтись можна, якщо велосипед для вас – це засіб пересування на невеликі відстані або легкої велопрогулянки по набережній, парку, лісочку, тощо.

Але якщо ви завзятий райдер, ваші поїздки на залізному коні не обмежуються одним разом на тиждень, та навіть якщо ви вже задумуєтесь про змащення ланцюга та якого типу покришку придбати – ці речі просто вам необхідні.

Велорукавички – спочатку здається що це не найважливіша частина екіпірування. Але майже кожен досвідчений велолюбитель, з диким захопленням, скаже вам що це абсолютно не так.

Перше і найголовніше в рукавичках це їх амортизаційні якості. М’які подушечки на долонях (силікон, гель або поролон), матеріали різні, але мета в них одна – гасити будь-які мікровібрації та запобігати натиранню. А рукавички CRAFT ще й допоможуть відвести зайву вологу від ваших спітнілих долоньок.

Але майте на увазі, рукавички для спортзалу не підходять для катання на велосипеді.

Друга, але не менш важлива роль рукавичок, це чіпкість. Під час катання вам необхідно міцно тримати кермо (майте на увазі, тримати і триматись це різні речі). Для покращення чіпкості, виробники використовують спеціальні матеріали (гумові або силіконові вставки).

Ще є маленька, але приємна деталь – місця, які схильні до підвищеного зносу, між великим та вказівним пальцями(а саме тканина в цьому місці), цими пальцями ми перемикаємо передачі та тиснемо на гальмівні важелі. Виробники, зазвичай, підсилюють ці місця додатковими вставками.

Рукавички бувають з довгими та короткими пальцями. Слід зауважити що це не літо та зима. В екстремальних видах як даунхіл, ендуро та фрірайд використовують рукавички з довгими пальцями незалежно від пори року, тому що вони виконують захисну функцію. В свою чергу, рукавчики с довгими пальцями бувають легкі, утеплені, з захистом від вологи і навіть рукавичками-накидками.

З короткими пальцями рукавички, зазвичай, обираються за дизайном, під стиль велоформи або велосипеду.

Обирати їх слід залежно від погодних умов, стилю та рівня катання.

Велошкарпетки – як і будь які спортивні шкарпетки, дуже важлива та функціональна річ. Перша барикада, що стоїть між вашою шкірою та поверхнею взуття.

Відрізняються спортивні від звичайних шкарпеток:

  • Матеріалом. Це цілком синтетичне волокно, яке дає змогу ногам дихати та вільно виводити вологу назовні, що запобігає прінню та натіранню ніг;
  • Ергономічний крій, плоскі шви та потовщення у місцях найбільших навантажень, завдяки чому полегшується рівень тиску на окремі зони ніг;
  • Анатомічна будова, зональне розділення та розрізнення на лівий та правий;

Бувають шкарпетки літні та зимні, тонкі та товсті (в залежності від дисципліни катання, шосе, даунхіл, ендуро, тощо).

У CRAFT знайдуться шкарпетки на будь який колір та смак, приходьте, обирайте, замовляйте.

Велобахіли – так звані «чохли» для веловзуття, які слугують для захисту від непогоди, зберігають тепло та покращують аеродинаміку при їзді. Можна вибирати універсальні бахіли або для окремих ситуацій, з урахуванням погодних умов та типу катання, а також тривалості поїздок.

Типи велобахіл:

  • Легкі бахіли з лайкри захищають ноги від вітру то забезпечують кращі аеродинамічні показники. Підходять для гонок та інтенсивних тренувань;
  • Силіконові бахіли не пропускають повітря та захищають ноги від бризк з-під коліса;
  • Мембранні бахіли, захищають взуття від вологи та бруду, без втрат дихаючих якостей. Покриття з тефлону забезпечує довговічність матеріалів. Поліестрова підкладка додає тепла та підвищує ступінь випаровування вологи;
  • Нейлонові (Оксфорд) високі бахіли. Призначені для велотуризму. Не пропускають воду, стійкі до зношування. Недоліком цього типу бахіл (без мембрани) є те, що при довготривалих поїздках всередині бахіл може накопичуватись конденсат.
  • Утеплюючі бахіли з неопрену. Мають добрі теплозберігаючі властивості, не промокають, стійкі до зношування. Підходять для поїздок у дощ та сніг, витримують екстремальні умови експлуатації.

Всі велобахіли CRAFT мають світловідбиваючі елементи, що дуже зручно та безпечно при їзді по трасі.

kononenkova.vika
Коментарів немає
Категорії:
Огляди
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку