Памперс для дорослих або велоспорт без нарікань!

Як обрати велоштани, шорти та комбінезони? З памперсом чи без? Чи взагалі потрібен цей памперс? Як він працює? Це далеко не всі питання, які турбують велосипедистів-початківців, але досить важливі. Від якості та правильно підібраного розміру цієї частини екіпірування може залежати як зовнішній вигляд та комфорт, так і якість велопрогулянки, швидкість руху та здатність долати великі відстані.

Сьогодні велосідла роблять в першу чергу для максимально ефективного педалювання, а от комфорт це вже діло другорядне. Тут на поміч нашим сідницям, змученим жорсткими умовами українських «шоссе», кросс-кантрі трейлів, та просто міських доріг з неякісним покриттям, приходять велошорти та труси з памперсом.

Головним елементом велошорт є так званий памперс (м’яка підкладка в області сідниць), основними функціями якої є: відведення вологи від тіла і, як наслідок, уникнення натирання та зменшення навантажень на м’які тканини людини.

Велошорти (з лямками чи без) або велотруси?

Лямки на велошортах слугують, в першу чергу, для фіксації, завдяки якій запобігають небажаним подразненням, насамперед, для чоловіків, по причині анатомічних особливостей.

Жінки, зазвичай, обирають шорти без лямок, так як їм фіксувати нічого.

Загалом це діло звички та смаку.

А от спідня велобілизна з памперсом – велотруси, це вже трошки інший звір. Якщо вищезазначені речі слугують для частих, інтенсивних навантажень, то велотруси це, так званий, щоденний помічник для поїздок на роботу, по справам, легких велопрогулянок, який, до речі, теж може надати значного комфорту у тренуванні. Але по причині тонкого памперсу, ця білизна не так добре підходить для тренувань, як повноцінний спортивний памперс високого рівня.

Складається велопамперс із трьох-чотирьох шарів (в залежності від моделі, від С1 до С6):

  • Внутрішній наповнювач, гель-піна або фліс – забезпечує прилягання до тіла, і, як наслідок кращу ефективність;
  • Прокладка з антибактеріальним просоченням – перешкоджає розвитку бактерій, які викликають неприємний запах, знижує ризик алергічних реакцій, але майте на увазі, що ця прокладка перешкоджає розвитку лише тих бактерій, котрі сприяють руйнуванню тканини, тому велоодяг потрібно прати якомога частіше, бажано після кожного тренування;
  • Додаткові вставки спереду та ззаду – наділені кращими абсорбуючими характеристиками;

Потрібно зазначити, що сама тканина, яку використовують на виробництві велошорт CRAFT, має спеціальне водовідштовхуюче покриття. Всі матеріали та технології, які використовуються при виготовленні шорт CRAFT абсолютно безпечні для здоров’я людини та не викликають алергічних реакцій, а також не виділяють токсичних речовин під впливом сонячних променів. Технології виробництва CRAFT отримали усі сертифікати відповідності згідно міжнародних норм.

Важливо. Використання велопамперсів CRAFT вимагають ношення без спідньої білизни. Тобто їх потрібно вдягати на оголене тіло.

Слід відмітити, що в процесі виготовлення велопамперсів CRAFT, обрізка та обробка країв проводиться спеціальною технологією LasercutTech®. Цей метод дає змогу позбутися зайвої піни та гелю за межами окантовки памперсу. Крім цього, використання цієї технології дозволяє досягнути достатнього рівня проникнення вітру. LasercutTech® забезпечує необхідну жорсткість матеріалу завдяки чіткому контролю його кількості

kononenkova.vika
Коментарів немає
Категорії:
Огляди
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку